Przejdź do treści

Sandra Kubicka apeluje o rozsądek. „Jako obywatelka dwóch krajów – Polski i Stanów Zjednoczonych, widzę dwie strony kryzysu”

Sandra Kubicka / istock
Sandra Kubicka / istock
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Koronawirus od tygodni jest na ustach nas wszystkich. O epidemii piszą także celebryci, którzy chcąc wykorzystać popularność, starają się uświadamiać swoich obserwujących, jak ważne jest teraz pozostanie w domu. O rozsądek na swoim profilu na Instagramie zaapelowała właśnie Sandra Kubicka, znana modelka mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych. 

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która robi zawrotną karierę w Stanach Zjednoczonych. Ponad rok temu Polka poinformowała swoich fanów, że zmaga się z nieuleczalną chorobą.

Od tamtej pory Kubicka na swoim Instagramie często podejmuje tematy związane z medycyną czy też zdrowym stylem życia. 

W dobie pandemii, nie mogła więc nie skomentować tego, co dzieje się wokół niej.

Koronawirus – zostań w domu!

„To dla moich amerykańskich obserwatorów… Łamie mi się serce, gdy widzę, jak niektórzy ludzie stali ignorantami. Jako obywatelka dwóch krajów – Polski i Stanów Zjednoczonych, widzę dwie strony kryzysu, w którym obecnie jesteśmy.

Polska z mniej niż 300 przypadkami koronawirusa zachowała szczególną ostrożność i zdecydowała się na „zamknięcie”. To zmusiło wszystkich do pozostania w domu. Myślę, że to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć jako naród. Piękne jest to, że ludzie naprawdę się zjednoczyli i wysłuchali rad naszego rządu.

Wiem, że to trudne dla wszystkich firm. Wierzcie mi, to jest trudne dla każdego. Dla nas – freelancerów – także. Wszyscy walczymy. Ale rzeczy, które się liczą, nie są materialne. To zdrowie, miłość i rodzina. Chcę znowu wsiąść do samolotu i zobaczyć moją rodzinę…

W USA mamy teraz ponad 6 tys. przypadków zarażenia koronawirusem. Rząd powoli wprowadza ograniczenia. To jest kolejny problem, ale nie jestem tutaj, by obalić rząd…

Jestem tutaj, by prosić was, ludzi, o trochę empatii. Pomóżmy sobie wzajemnie! Proszę o miłość! Czy wszyscy możemy zostać w domu? Jeżeli w nim zostaniemy przez kilka tygodni, możemy zatrzymać epidemię. Pomóc ludziom, którzy otrzymali pozytywny wynik w teście na koronawirusa.

Wtedy wszystko wróci do normy wcześniej niż wtedy, gdy się sprzeciwimy zakazom. Wiem, że przebywanie w domu może być denerwujące/nudne, gdy za oknem wspaniały dzień. Ale bądźmy odpowiedzialni i mądrzy, proszę!” – pisze Sandra Kubicka na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

This it to my American followers…. ❤️ It breaks my heart to see how ignorant people have become.. ? as a citizen of two countries Poland and United Stated, I get to see two sides of this crisis we are currently in. Poland with less than 300 cases of COVID-19, took extra caution and decided to shut down. Which forced everyone to stay home…I think was the best decision they could have made as a nation. The beautiful part is that people really came together as one and listen to our government’s advice.. I know it’s hard for all businesses, trust me it’s hard for EVERYONE. For us freelances as well, we are all struggling.. but at the end of they day, the things that matter are not material.. HEALTH, LOVE & FAMILY. I WANT TO BE ABLE TO GET ON A PLANE AGAIN AND SEE MY FAMILY…. In United States we have now over 6000 cases !!!!! The government is SLOWLY putting restrictions… which is another problem but I’m not here to bash the government….. ??‍♀️ I’m here to ask you as HUMAN BEINGS for some empathy… let’s help each other. PLEASE for the love of others… CAN WE ALL JUST STAY HOME?? If we stay home for a couple of weeks, we can STOP THIS SPREAD, help people that are already tested positive and everything will get back to normal way sooner than if everyone disobeys. I know it might be annoying/boring for some people to stay home when you see a gorgeous day out the window but let’s be RESPONSIBLE and WISE. PLEASE ❤️ #stayhome

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA ???? (@sandrakubicka)

Akcja #zostańwdomu

Redakcja Hello Zdrowie przyłącza się do apelu Sandry Kubickiej. To nie jest czas na spacery i spotkania ze znajomymi. Pozostań w domu tak długo, jak to będzie zalecane przez ministerstwo zdrowia.

Jeśli masz możliwość, pracuj zdalnie. Może być ciężko, ale z radami psycholożki, uda ci się „nie oszaleć”!

Wspólnie możemy więcej!

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.