Przejdź do treści

Zespół cieśni nadgarstka. Jak może pomóc osteopatia? Wyjaśnia Ewelina Tyszko-Bury

Zespół cieśni nadgarstka. Rozmowa z osteopatką Eweliną Tyszko-Bury
Ewelina Tyszko-Bury. Zdj: Hello Zdrowie
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Zespół cieśni nadgarstka dotyka wiele kobiet w ciąży. Na czym polega ta dolegliwość? Jak przy zespole cieśni nadgarstka może pomóc osteopatia, opowiada Ewelina Tyszko-Bury.

Ewelina Tyszko-Bury

Nasze teksty zawsze konsultujemy z najlepszymi specjalistami

Ewelina Tyszko-Bury

osteopatka

Zespół cieśni nadgarstka – na czym polega? Jak odpowiednio zdiagnozować przyczynę bólu? Jaki wpływ mają powiększone piersi na cieśń nadgarstka? Zobacz rozmowę z Eweliną Tyszko-Bury, dyplomowaną osteopatką.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Obejrzyj również pozostałe części rozmowy redaktor naczelnej Hello Zdrowie Karoliny Wierzbińskiej z Eweliną Tyszko-Bury.
A w nich m.in. o tym jak osteopatia ginekologiczna może pomóc przy endometriozie, wulwodynii, wysiłkowym nietrzymaniu moczu, a także kobietom w ciąży przy takich dolegliwościach jak bóle podżebrowe czy bóle w lędźwiach.

Całą rozmowę, jak i jej fragmenty, znajdziesz na naszym kanale na Youtube.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.