Przejdź do treści

Bolesny obrzęk stóp w ciąży – jak może pomóc osteopata? Rozmowa z Eweliną Tyszko-Bury

Bolesny obrzęk stóp w ciąży. Jak pomoże osteopatiia?
Ewelina Tyszko-Bury. Zdj: Hello Zdrowie
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Bolesny obrzęk stóp – to kolejna z przypadłości, z jakimi borykają się ciężarne kobiety. Jaka jest przyczyna tej dolegliwości? Co może zrobić osteopata, aby pomóc kobiecie w ciąży? Na te pytania odpowiada Ewelina Tyszko-Bury, osteopatka.

Ewelina Tyszko-Bury

Nasze teksty zawsze konsultujemy z najlepszymi specjalistami

Ewelina Tyszko-Bury

osteopatka

Bolesny obrzęk stóp w ciąży – jak może pomóc osteopatia? Jak konkretnie ciężarną wspiera osteopata? I, jak się okazuje, kobiety w ciąży może również dotknąć obrzęk warg sromowych. Zobacz, co o tym mówi Ewelina Tyszko-Bury, dyplomowana osteopatka.

Zobacz inne części rozmowy redaktor naczelnej Hello Zdrowie Karoliny Wierzbińskiej z Eweliną Tyszko-Bury. A w nich m.in. o tym jak osteopatia ginekologiczna może pomóc przy endometriozie, wysiłkowym nietrzymaniu moczu, a także kobietom w ciąży przy takich dolegliwościach jak bóle podżebrowe czy bóle w lędźwiach. Dowiesz się też, czym się objawiają wulwodynia i coccygodynia.

Całą rozmowę, jak i jej fragmenty, znajdziesz na naszym kanale na Youtube.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.