Przejdź do treści

Najmodniejsze treningi wśród celebrytów

Najmodniejsze treningi wśród celebrytów
Zdjęcie: Steve Black/Rex Feautres/East News
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Meghan Markle jest w ciąży. Poinformował Pałac Kensington
Marta Frej dla Hello Zdrowie!
smutna kobieta
Czy kobiecy gniew może być zdrowy?
trójka niemowlaków na łóżku
Mama trojaczek zawiedziona swoim poporodowym brzuchem
Marihuana
Medyczna marihuana zalegalizowana w Wielkiej Brytanii

Nie wystarczy prywatny trener. Nie wystarczy po prostu ćwiczyć. Trzeba iść z postępem, czasem, osiągnięciami i robić to w sposób modny. Joga jest passe. Jogging również. Co robić, żeby w ćwiczeniach być na topie?

1. SoulCycle (Lady GaGa, Katie Holmes, Nicole KIdman) – ostre pedałowanie na rowerku stacjonarnym. Tak, tak, tylko że ten rowerek bardziej przypomina kolarkę. Mocna, rytmiczna muza, regularnie podkręcane tempo plus trener, który nie pozwala zwolnić. Motywująca praca w grupie. Można spalić nawet 700 kalorii!

2. The Bar Method (Kelly Osbourne, Drew Barrymore, Zooey Deschanel) – Zumba? Zapomnij o Zumbie. Dziś na topie jest mieszać balet, jogę, pilates i trening z ciężarkami. Potrzebujemy więc sali z lustrami i drążkiem, przy którym będzie można wykonywać ćwiczenia. Nie od dziś wiadomo, że najładniejsze ciała mają tancerki, dlaczego więc nie spróbować?

3. Barry’s Bootcamp (Kim Kardashian, Jessica Biel, Sandra Bullock) – ostro, jak na obozie dla rekrutów. 1000 kalorii – jeden trening. Ale coś za coś – następnego dnia można mieć kłopoty z chodzeniem po schodach. Trening interwałowy przy ostrej muzyce, z wykorzystaniem taśm, sztangi, ciężarków, a nawet bieżni do biegania. 

4. Piloxing (Vanessa Hudgens, Hillary Duff, Kirsten Dunst) – jak się łatwo domyślić, piloxing to połączenie pilatesu i boksu. Dużo spalonych kalorii, dużo radości, jaką dają elementy fajtu. I jeszcze to dziwne przekonanie, że byle osiłek na ulicy nam nie straszny…

5. S3 – Strong, Sexy, Svelte (silna, seksowna, smukła) – trenerka gwiazd, Kristin McGee, połączyła trening z ciężarkami, pilates i power jogę. Nagrała DVD i… teraz każdy może w zaciszu domowym poświczyć sobie odrobinę przed telewizorem. 

6. Taniec brzucha (Shakira, Rihanna, Beyonce). Stare? Ale jare! Jeśli masz alergię na kluby fitness, na te wszystkie maty, ciężarki, bieżnie i stepy, być może właśnie taniec brzucha jest dla ciebie? Pięknie rzeźbi biodra i talię, a te piękne ruchy można potem wykorzystywać wielokrotnie. 

7. CrossFit (Jessica Biel, Cameron Diaz, Madonna). Trudno o bardziej intensywny trening, dlatego CrossFit się nie starzeje. Ciężary, ciężarki, pompki, skoki, szybki bieg w miejscu. Byle tylko serce szybko biło, byle się zmęczyć. Nieważne, jak długo ćwiczysz, tylko jak mocno to robisz. 

8. Aerobox, czyli fitness inspirowany sportami walki (Eva Mendes, Doutzen Kroes). Szybkość, wytrzymałość, siła, a przede wszystkim szybkie uwolnienie od napięcia i negatywnych emocji, a dodatkowo, niejako „przy okazji”, elementy samoobrony. Do tego ćwiczenie siły umysłu, koncentracji i uważności, bez której nic się nie uda. 

9. Hula Hop (Zooey Deschanel, Olivia Wilde, Michelle Obama). Znowu. 7 kalorii na minutę plus wzmocnienie mięśni pleców, brzucha, ud i ramion. Zabawa, w czasie której nie poczujesz, że spalasz. I o to przecież chodzi (niektórym)!

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Zainteresują cię również:

Angelina Jolie najpierw szokowała, teraz ratuje życie

Strach przed bólem gorszy niż ból

Strach przed bólem gorszy niż ból

6 badań, dzięki którym diagnozujemy nowotwory

Nie odkrywaj swojej pasji – stwórz ją

Zdenerwowany? Zjedz coś

Fitness na zdrowe jelita

Owoce i warzywa bez przemycania

Owoce i warzywa bez przemycania

Pies kontra upał. Jak pomóc zwierzakowi?

10 ekokosmetyków idealnych na lato

10 rzeczy, które czyścisz źle, za rzadko lub wcale

Mamo, mam coś w oku!

Tarta z pomidorami, ricottą i parmezanem